Jazda na koni

Najkrajší výhľad na krajinu je z konského chrbta. Tento výrok si môžete sami overiť ak sa pôjdete prejsť na našich koníkoch po okolitých viniciach. K dispozícii sú Vám štyri koníky, vhodné pre začiatočníkov, ale aj skúsenejších jazdcov. Ak máte jazdecké skúsenosti, na vychádzku môžete ísť sami, alebo môžete využiť nášho sprievodcu. Ak si netrúfate na vychádzku, základy jazdenia Vás naučíme v našich jazdiarňach. Vaše malé ratolesti povozíme na koníkovi, zatiaľ čo vy ich môžete sledovať z terasy reštaurácie a vychutnávať si pohár nášho vína.

Krásna jesenná prechádzka, po ktorej dobre padne aj pohár vína.

Ustajnenie koní

Svoje koníky si môžete u nás ustajniť dlhodobo, alebo si ich zoberte so sebou na výlet na Tokaji a spoznávajte krásy okolitej prírody z ich chrbta. Pre vašich tátošov je pripravené ubytovanie v stajni, v jedenástich priestranných boxoch, alebo celoročne vonku na našich pastvinách. Koníky majú zabezpečenú výbornú starostlivosť – čerstvú pastvu v priestranných výbehoch, seno, každodenné čistenie boxu a výmenu slamennej podstieľky. Na požiadanie zabezpečíme služby veterinára a podkúvača.

Na jazdenie môžete využiť vonkajšiu jazdiareň a v prípade nepriaznivého počasia, krytú halu, obe s pieskovým povrchom. Pre Vaše pohodlie je pripravené priestranné zázemie s klubovňou, šatňami so sprchami, sedlovňou.

Ustajnenie koní

Vonkajšia jazdiareň

Krytá jazdiareň

Galéria

Bara, časť Malá Bara

076 32

Slovenská republika

Kde nás nájdete